Yükleniyor...

YEMEK HİZMETLERİ

Okulumuzda yemek hizmeti Selin Catering şirketi tarafından verilmektedir. Firmanın seçiminde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti Yönetimi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi, ISO 14000 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi kalite standartlarına uygunluk belgesi taşımaları, yurtiçi ve yurtdışında verdikleri hizmet kalitesi kontrol edilerek mutlaka özel okul tecrübesi olması zorunluluğu aranmaktadır.

Öğrencilerin yemek menüleri çocuk gelişimin desteklenmesi amacı ile uzman gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmaktadır. Protein, karbonhidrat, vitamin ve mineralleri dengeli şekilde içermesine dikkat edilmektedir.

Tedarikçi firmamızın yemekleri okul bünyesinde bulunan uzman personeller tarafından servis edilir.

Yemekler anasınıfı, ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin masalarına, 2.sınıftan itibaren öğrencilere self servis şeklinde servis edilir. Yemekhanemiz, eğitimciler komisyonu tarafından her gün denetlenir.

Okul öncesi öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi olarak sunulmaktadır. İlkokul ve ortaokulumuzda öğle yemeği ve ikindi beslenmesi sunulmaktadır.

TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL!

Okulumuzdaki tüm uygulamalar , Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen “ Beslenme Dostu Okul Projesi “ kapsamındadır. “ İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü “ denetim elemanlarınca yapılan denetimlerde, temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunarak “ BEYAZ BAYRAK “ almaya hak kazanmıştır.

İLETİŞİM

Erenköy Mah. Ethem Efendi Cd. No:10, 34738 Kadıköy/İstanbul

0 216 295 25 25

bilgi@erenkoykoleji.k12.tr

HAKKIMIZDA

AKADEMİK BİRİMLER

ATATÜRK KÖŞESİ